OBCHODNÍ PODMÍNKY A PRONÁJEM STRÁNEK

Obchodní podmínky

1. Obchodní podmínky nákupu uměleckých děl na stránkách Artfans.

1.a) Nákup pro umelecká díla které jsou určena pro odeslání doručovací službou: Klikněte na ikonku kup zde, vyplňte dotazník, posléze po vyplnění dotazníku budete přesměrován na platební server Pay Pal, kde vykonáte úhradu debetní platební kartou: Visa, Mastercard, American Express, JCB, Giropay, ES, Switch, Solo.Platba na platobný server PayPal môže prijímať z vašej debetnej karty tieto meny: Kanadský Dolár, Euro, Britská Libra, Americký Dolár, Japonský Jen, Austrálský Dolár, Novozélandský Dolár, Švajčiarsky Frank, Hong Kongský Dolár, Singapurský Dolár, Švédska Koruna, Dánska Koruna, Polski Złoty, Nórska Koruna, Maďarský Forint, České Koruny, Izraelský Šekel, Mexické Pesos. Po uhrazení obdržíte e-mail do 48 hodin o správnosti vaší adresy na kterou bude zasláno zakoupené umělecké dílo. Poštovné a balné je v ceně obrazu.

1.b) Nákup PC knih: Klikněte na ikonku kup zde, vyplňte dotazník, posléze po vyplnění dotazníku budete přesměrován na platební server PayPal, kde vykonáte úhradu debetní platební kartou: Visa, Mastercard, American Express, JCB, Giropay, ES, Switch, Solo.Platba na platobný server Pay Pal môže prijímať z vašej debetnej karty tieto meny: Kanadský Dolár, Euro, Britská Libra, Americký Dolár, Japonský Jen, Austrálský Dolár, Novozélandský Dolár, Švajčiarsky Frank, Hong Kongský Dolár, Singapurský Dolár, Švédska Koruna, Dánska Koruna, Polski Złoty, Nórska Koruna, Maďarský Forint, České Koruny, Izraelský Šekel, Mexické Pesos. Po platbě budete automaticky přesměrován na stránku z které vykonáte stažení (download) do vašeho PC. Volný prostor na pevném disku bude vždy vyznačen u souboru.

1.c) Nákup uměleckých děl a doplnků: Nákup pro umelecká díla které jsou určena pro odeslání doručovací službou: Klikněte na ikonku kup zde, vyplňte dotazník, posléze po vyplnění dotazníku budete přesměrován na platební server Pay Pal, kde vykonáte úhradu debetní platební kartou: Visa, Mastercard, American Express, JCB, Giropay, ES, Switch, Solo.Platba na platobný server Pay Pal môže prijímať z vašej debetnej karty tieto meny: Kanadský Dolár, Euro, Britská Libra, Americký Dolár, Japonský Jen, Austrálský Dolár, Novozélandský Dolár, Švajčiarsky Frank, Hong Kongský Dolár, Singapurský Dolár, Švédska Koruna, Dánska Koruna, Polski Złoty, Nórska Koruna, Maďarský Forint, České Koruny, Izraelský Šekel, Mexické Pesos. Po uhrazení obdržíte e-mail do 48 hodin o správnosti vaší adresy na kterou bude zasláno zakoupené umělecké dílo. Poštovné a balné je v ceně tovaru.

2. Obchodní podmínky pronájmu stránek za účelem vystavení a prodeje vašeho uměleckého díla aneb produktu.

2a) Roční pronájem prostoru pro jedno umělecké dílo je 20 €. Počet uměleckých děl nebo produktů není omezen. Podmínkou pronájmu prostoru je zaslání fotografie v rozměrech minimálně 640×480 pixelů aneb větší rozměr s vaší e-mailovou adresou a krátkým popisem díla. Kupující, který projeví zájem o koupi vašeho díla neb produktu, bude kontaktovat vás na vaší email adresu. Artfans není odpovědný za koupi a prodej pronajatých stránek mezi kupujícím a prodávajícím, nakolik jde jen o zprostředkování reklamy na vystavováno umělecké dílo.

Pronájem můžete získat na tomto místě. Kup prostor zde.

2b) Platba bankovním převodem za pronájem stránky je možná po dohodě přes e mail info@artfans.eu.

3. Obchodní podmínky reklamy na stránkách artfans.

3a) Cena reklamy za šest měsíců je stanovena na 60 €. Reklamní baner bude umístěn ve footru stránky jako flash text odkazující na vaší stránku. Reklamu můžete zaplatit na tomto míste.

3b) Cena reklamy za jeden rok je stanovena na 100 €. Reklamní baner bude umístěn ve footru stránky jako flash text odkazující na vaší stránku. Reklamu můžete zaplatit na tomto míste.

3c) Link na vaše stránky a text do flash textu je nutno zaslat e-mailem: info@artfans.eu.

4. Autorská práva.

Obsah těchto stránek společně s obrazovou přílohou a textem podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny jenom ke koukání. Není dovoleno zřizování kopií, výjimkou jsou kopie určené k soukromým účelům. Soukromým účelem se rozumí nekomerční, domácí použití jednotlivcem, které obsahuje maximálně jednu kopii každého digitálního obrázku.

Prodejem fotografie (díla)‚ nejsou prodejná i autorská práva. Zakoupením obrazu se rozumí koupě uměleckého díla jenom na jeden účel, což je vlastnictví díla, ne na rozmnožování, ne na grafické a jiné šíření a použití. V tomto případě je možné zmluvně domluvit použití díla na konkrétní použití a čas, resp. Odkoupit autorská práva, což není u každého díla nebo fotografie cenově stejné.

5. Jak dodržujeme vaše soukromí.

Abychom mohli vaší objednávku řádně zpracovat a doručit, potřebujeme znát některé vaše osobní údaje a data. Údaje které zadáváte do objednávky jsou nevyhnutná pro zpracování, aby vaše dílo mohlo být řádně vystaveno. Ručíme za to, že vaše údaje nepoužijeme na jiné účely jako vybavení vaší objednávky a vzájemnou komunikaci mezi námi a vámi. Vaše data v žádném případě neposkytneme třetí straně proto, že dodržujeme zákon ve smyslu Zákona č. 52/1998 sbírky Zákonů Slovenké republiky.

6. Vyplněním a zaplacením kupující souhlasí s obchodními podmínkami v plném znění a v plném rozsahu.